Неділя, 2018-07-22, 3:13 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів іноземної мови (англійська, німецька)

Мета роботи кафедри: практичне опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування з урахуванням потреб суспільства у спілкуванні та співпраці між країнами і людьми з різними мовами та культурними традиціями та у світлі Рекомендацій Ради Європи.

Колектив кафедри складається з 10 учителів англійської та німецької мови.

 

Полуніна Юлія Іванівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, переможець міського та лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2006» в номінації «Німецька мова». Завідувач кафедри іноземної мови Полтавської гімназії № 33. Стажування у Німеччині у 2000 році. Працює над проблемою «Комунікативні методи навчання як основна складова навчання німецької мови». Член Асоціації Українських Германістів (АГУ).
Кірічек Тамара Василівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, міський методист з іноземної мови. Працює над проблемою «Формування стратегії аудіювання і читання на принципі навчання граматиці у контексті».
Цимбал Ірина Аріївна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, лауреат конкурсу «Учитель року 2002». Працює над проблемою «Удосконалення форм та методів групової роботи на середньому і старшому етапі».
Тристанова Лариса Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Розвиток комунікативних здібностей учнів засобами інтерактивного спілкування на середньому етапі».
Пасічко Світлана Андріївна – спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Драматизація як можливість долучити учнів до культурної скарбниці англомовних країн».
Цимбалюк Світлана Михайлівна – – спеціаліст вищої категорії, страший учитель. Стажування у Німеччині у 2008 році. Працює над проблемою «Комунікативні функції засобів спілкування для їх коректного вживання у відповідних мовленнєвих ситуаціях». Член Асоціації Українських Германістів (АГУ).
Качан Інна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Використання методів інтерактивного навчання в початковій школі. Технології гри на уроках».

Мурай Олександр Володимирович -спеціаліст. Працює над проблемою "Рольові ігри як засіб навчання іноземної мови на початковому етапі".

Бакланова Тетяна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії. Працює над проблемою "Використання комунікативних технік, активностей та ігрових компонентів викладання англійської мови. Технологія інтерактивного навчання (моделювання життєвих ситуацій)"
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту