Середа, 2020-01-29, 2:23 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів іноземної мови (англійська, німецька, французька)

Мета роботи кафедри: практичне опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування з урахуванням потреб суспільства у спілкуванні та співпраці між країнами і людьми з різними мовами та культурними традиціями та у світлі Рекомендацій Ради Європи.

Колектив кафедри складається з 10 учителів англійської та німецької мови.

 

Полуніна Юлія Іванівна – вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, переможець міського та лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2006» в номінації «Німецька мова». Завідувач кафедри іноземної мови Полтавської гімназії № 33. Стажування у Німеччині у 2000 році. Працює над проблемою «Комунікативні методи навчання як основна складова навчання німецької мови». 
Кірічек Тамара Василівна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, міський методист з іноземної мови. Працює над проблемою «Формування стратегії аудіювання і читання на принципі навчання граматиці у контексті».
Цимбал Ірина Аріївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, лауреат конкурсу «Учитель року 2002». Працює над проблемою «Удосконалення форм та методів групової роботи на середньому і старшому етапі».
Пасічко Світлана Андріївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Драматизація як можливість долучити учнів до культурної скарбниці англомовних країн».
Прокопчук Надія Петрівна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках англійської мови з виористанням інноваційних технологій».
Качан Інна Миколаївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Тестові системи контролю на уроках англійської мови у початковій школі».
Пліскіна Галина Григорівна – вчитель французької мови, спеціаліст І категорії. Працює над проблемою «Свідоме вивчення граматики - основа володіння іноземною мовою».
Ломовцева Аліна Олександрівна – вчитель англійської мови, спеціаліст. Працює над проблемою «Роль інтерактивних технологій у вивченні англійської мови».

 

 

Бакланова Тетяна Миколаївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. Працює над проблемою «Використання комунікативних технік, активностей та ігрових компонентів у викладанні англійської мови. Техноголія інтерактивного навчання (моделювання життєвих ситуацій)».

Пухно Наталія Валеріївна – вчитель англійської мови, спеціаліст. Працює над проблемою «Розвиток комунікативних навичок в учнів на уроках англійської мови з використанням ігрових прийомів».
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Новини
Друзі сайту