Середа, 2018-02-21, 9:58 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів хімії та біології

Вчителі кафедри використовують активні форми і методи викладання хімії та біології. Складні теми і питання стають більш доступними, якщо застосувати проблемне навчання, пошукову роботу, активізацію мислення. Багато уваги на кафедрі приділяється встановленню міжпредметних зв'язків, співробітництву з колегами інших фахів. Кафедра виконує роль науково-методичної лабораторії, де реалізується науково-дослідницька робота як гімназистів, так і педагогів. Керуючись в своїй роботі творчо-пошуковим методом навчання, вчителі кафедри вирішують проблему кафедри - «Розвиток і формування знань, вмінь та навичок учнів у життєвих ситуаціях, компетентний підхід до них» 

Реалізація проблеми можлива тільки шляхом досліджень, пошуків, глибинного вивчення предмету на основі науково-практичної роботи.

Чоповенко Наталія Володимирівна керівник методичного об'єднання вчителів хімії та біології, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою «Інтегрований підхід у вивченні біології та екології з викорисатнням активних методів роботи»
Юрко Валентина Олексіївна – спеціаліст І категорії. Працює над проблемою «Активні форми і методи навчання»
Стародумова Юлія Сергіївна спеціаліст вищої категорії. Працює над проблемою  "Використання інтеграційних технологій на уроках хімії як чинник розвитку пізнавальної активності учнів"
Свід Ірина Іванівна - спеціаліст І категорії. Працює над проблемою "Розвиток пізнавального інтересу учнів на уроках хімії із застосуванням ІКТ"
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Друзі сайту