Середа, 2018-11-21, 6:53 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Результативність виховної роботи

 

Досягнення за 2016-2017 н.р.

Суспільний проект «ЕКО-ЛТАВА» ,конкурс «Чисто – Так» - 2 м.

Фестиваль-конкурс «Моя професія найкраща» - 3 м.

Міський   конкурс-огляд   еко-театрів – 2 м.

Фестиваль самодіяльності «Світ дитячих захоплень»:

номінація «Хори. Ансамблі» -  3 м.;

номінація «Сучасна хореографія» -  2 м.

«Творче тріо» в номінації «Хореографічна композиція» - 2 м.

Естафети на приз газет «Полтавський вісник» та «Зоря Полтавщини» - 1 м.

Всеукраїнській проект ВГО "Українського фонду Здоров’я"

 

«Я можу врятувати життя» (міський етап) – 1 м.

 


Досягнення за 2015-2016 н.р.

Міський конкурс проектів з патріотичного виховання  - 3 м.            

Міський   конкурс-огляд   еко-театрів – 2 м.

Фестиваль самодіяльності «Світ дитячих захоплень»:

номінація «Хори. Ансамблі» -  2 м.;

номінація «Дуети. Тріо»- 3 м. (у складі Гонтової А., Жиденко А., Чибішевої М.);

номінація «Вокал. Соло» -  1 м. (Жиденко А. 7-А);

номінація «Сучасна хореографія» -  4 м.

«Творче тріо» в номінації «Хореографічна композиція» - 1 м.

Естафети на приз газет «Полтавський вісник» та «Зоря Полтавщини» - 1 м.

 

Досягнення за 2014-2015 н.р.
Фестиваль» Світ дитячих захоплень» :

 
- хореографія
- хори, ансамблі
Конкурс екологічних агітбригад та еко- театрів
Всеукраїнській проект ВГО "Українського фонду Здоров’я"
 
«Я можу врятувати життя»
« Мама, тато, я – спортивна сім’я»
учасники
Міський етап інтелектуальної гри « Дебати»
Туристсько-краєзнавча експедиція « Моя Батьківщина –Україна»
Міський відкритий конкурс юних фотовідеоаматорів « Погляд майстра»:
 
Решетнік Вікторія
Лєшукова Марія
Чуприна Настя


Досягнення за 2010-2014 н.р.

 

Назва

2010-2011

2011-2012

2012-2013

2013-2014

Міський фестиваль              «Молодь обирає здоров’я»

 

3

1

номінація

« Кращий плакат»

Міський конкурс – гра команд «Дебати»

3

учасники

 

3

Міські ігри « Брейн - ринг»

2 , 2

учасники

учасники

напівфіналісти

Фестиваль» Світ дитячих захоплень» :

- вокал

- хореографія

- хори, ансамблі

 

 

 

 

 

 

 

Гран-прі

2

2

 

 

2

 

3

 

 

2

3

3

« Творчий дует»

 

1

 

 

Конкурс екологічних агітбригад та еко- театрів

3

3

3

4

Конкурс - огляд театральних колективів

 

 

2

 

Конкурс юних гумористів

 « Посміхнемось щиро Вишні»

 

3

2

2

«Шкіряний м’яч»

 

5

2

1

5

Баскетбол

 

5

4

3

4

Волейбол :

( юні)             

5

4

4

 

 (дівчата)

5

5

4

 

« Зірниця»

Активні учасники

Активні учасники

Активні учасники

 

«Полтавський десант»

5

3

5

 

« Мама, тато, я»

3

учасники

учасники

 

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка»Моє рідне місто» 1      

Конкурс новорічної листівки

 

1

 

 

« Ні насильству в сім’ї»

 

1,  2

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСАХ, ЗМАГАННЯХ, ВИСТУПАХ ЗА 2009/2010 Н.Р.

  • гра „Дебати”(тренер Колодяжний С.І.) – 4 місце
  • програма „Молодь обирає здоровя” (керівники Пікунова В.В., Шевченко Н.В.)
  • фестиваль дитячої творчості (вокал, соло) – Тарайкович Є. (8-а) – гран-прі
  • фестиваль дитячої творчості (вок. анс.) – ансамбль 1-б кл. „Лілія” (керівники   Телеп Л.І., Кулешова М.Г.) – 1 місце
  • фестиваль дитячої творчості (народна хореографія) – сюжетний танок „Подарунок” – Макаренко Д. (3-в кл.), Юдін О. (4-а кл.) керівник Юдіна Н.В. – 4 місце
  • фестиваль дитячої творчості (естрадна хореографія) – ансамбль „Міленіум” (керівник Терещенко О.В.) – 2 місце
  • конкурс знавців права, присвячений 300-річчю Конституції П.Орлика (керівник команди учнів 9 кл. – Колеснікова Т.П. – (3 місце)
  • Всеукраїнський конкурс „Патріот” – 111 учасників (учні 6-11 класів) кращій результат Сіркович Ж. (7-а)
  • Всеукраїнський конкурс юних істориків „Лелека” – 56 учасників
  • Обласний конкурс-фестиваль „Повір у себе” (серед дітей з особливими потребами) – Масло Катя (6-в кл.), жанр декоративно-ужиткове мистецтво  - диплом І ступеню 
  • Міська гра „Сокіл”(керівник Білоха В.М.) – учні 10, 8-д кл. – 12 місце
  • Міські змагання команд ЮІР (керівник Колбасюк Т.В.) – учні 8-д кл. – 17 місце. 
  • Конкурс малюнків „Податки очима дітей” – Цимбалюк Всеволод (8-а) – 3 місце серед дітей у віці 13-16 років
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту