Середа, 2017-09-20, 2:02 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Рух учнів

Рух учнів 

 

С П И С О К учнів Полтавської гімназії №33, які вибули

протягом 2016-2017 н.р.

П.І.Б. учня, який вибув

клас

Куди вибув

№ наказу

  1.  

Цикало Вероніка Романівна

2-б

Новотагамлицький НВК

№20 25.01.17

  1.  

Ногаль Єва Станіславівна

2-Б

Харків

№64 14.03.17

  1.  

Щербак Ярослав Назарович

3-А

НВК №16

№66 15.03.17

  1.  

Головань Софія Олександрівна

3-б

НВК О.Данько

№277 12.09.16

  1.  

Демченко Марина Віталіївна

3-г

Шишацька ЗОШ

№379 21.11.16

  1.  

Харченко Данило Юрійович

3-г

Гадяч

№328 11.10.16

  1.  

Кудря Владислав Романович

4-а

ЗОШ №7

№117 03.05.17

  1.  

Бичков Олександр Віталійович

4-г

Куйбишевська ЗОШ Оржицького р-ну

№349 28.10.16

  1.  

Нестеркіна Катерина Миколаївна

5-а

Степнянський НВК

№307 26.09.16

  1.  

Олійник Ярослава Павлівна

5-г

ЗНЗ №37

№25 30.01.17

  1.  

Северин Максим Євгенійович

5-Г

ЗОШ №34

№346 27.10.16

  1.  

Цикало Дмитро Романович

5-г

Новотагамлицький НВК

№20 25.01.17

  1.  

Старішко Єва Ігорівна

6-а

Гімн.№14

№85 28.03.17

  1.  

Аксюк Софія Олександрівна

6-в

ЗОШ №28

№16 20.01.17

  1.  

Колбаса Софія Олександрівна

6-в

Київ

№2 03.01.17

  1.  

Цикало Владислав Романович

6-г

Новотагамлицький НВК

№20 25.01.17

  1.  

Харенко Ніколь Миколаївна

6-г

Абхазія

№116 28.04.17

  1.  

Ільченко Анастасія Сергіївна

7-б

Гімн.№13

№284 16.09.16

  1.  

Тонкопій Юрій Юрійович

7-б

Київ

№9 11.01.17

  1.  

Китнюх Милослава Олексіївна

8-б

Київ

№1 03.01.17

  1.  

Зубаренко Ігор Дмитрович

10-а

ЗОШ №23

№316 05.10.16

 

С П И С О К учнів Полтавської гімназії №33, які прибули

протягом 2016-2017 н.р.

 

№№

П.І.Б. учня, який прибув

клас

Звідки прибув

№ наказу

  1.  

Абу Джуда Амір Мурад

2-а

Вінниця

№15 20.01.17

  1.  

Хаджиамірі Антон Хассанович

2-а

ЗОШ №19

№384 25.11.16

  1.  

Онопченко Анастасія Олександрівна

2-г

Гімн.№31

№306 23.09.16

  1.  

Корольов Владислав Олексійович

3-а

Росія

№88 31.03.17

  1.  

Кобель Роман Віталійович

3-б

ЗОШ №40

№341 21.10.16

  1.  

Шарпар Дар`я Олегівна

5-б

Єнакієво

№76 21.03.17

  1.  

Солошенко Іван Владиславович

5-г

НВК №16

№274 06.09.16

  1.  

Люзняк Іван Олександрович

6-б

Миколаїв

№30 02.02.17

  1.  

Вайсберг Максим Олександрович

6-в

Харків

№17 20.01.17

  1.  

Тонкопій Юрій Юрійович

7-б

Кривий Ріг

№402 15.12.16

  1.  

Корольов Максим Олексійович

9-б

Росія

№88 31.03.17

  1.  

Важний Данило Олександрович

9-в

Гімн.№14

№33 03.02.17

  1.  

Жадан Ігор Володимирович

9-в

ЗОШ №26

№347 27.10.16

Жибуртович Юліанна Андріївна, Білорусь (наказ 47 від 24.02.2016)

Гераніна Софія Станіславівна, Великобабчанська НВК (наказ №56 від 29.02.2016)

Ільїнова Діана Євгнівна, ЗОШ №18 (наказ №61 від 04.03.2016)

Лопаєнко Марта Юріївна, гімназія №13 (наказ №77  від 21.03.2016) 

Михайлов Артемій Ігорович, Росія, (наказ №3 від 05.01.2016)

Ступакова Марія Дмитрівна, м.Бровари (наказ №5 від 06.01.2016)

Калініна Анастасія Валеріївна, м.Донецьк (наказ №31 від 08.02.2016)

Назаренко Станіслав Григорович, Полтавська ЗОШ №4 (наказ №406 від 16.11.2015)

Савіна Катерина Романівна, Росія (наказ №434 від 04.12.2015)

Григор`єва Поліна Ігорівна, м.Лисичанськ, Луганської обл. (наказ №439 від 10.12.2015) 

Захарова Євгенія Сергіївна, Ставківська ЗОШ, Зіньківського р-ну, Полт. обл. (наказ №395 від 10.11.15)

Список учнів, які вибули у період з 20.10.2015 по 02.11.2015

Котляр Дар`я Євгенівна, 7-А, Саратський НВК Одеської обл (наказ №370 від 27.10.15)

Котляревська Єлизавета Сергіївна, 8-В, м.Харків (наказ №374 від 30.10.15)

Жданюк Дмитро Олександрович, 3-Б, гімназія №6 (наказ №373 від 30.10.15)

Коробка Захар Віталійович, 5-А, ЗОШ №23 (наказ №380 від 30.10.15)

Жибуртович Єлизавета Андріївна, 11-Б, Білорусь (наказ №381 від 30.10.15)

Жибуртович Даниїл Андрійович, 9-Б, Білорусь (наказ №381 від 30.10.15)

Ушаков Віталій Анатолійович, 9-Г, ЗОШ №23 (наказ №382 від 30.10.15)  

Список учнів, які вибули у період з 05.09.2015 по 19.10.2015

Теплякова Мілана Сергіївна, 5-Б

Теплякова Іванна Сергіївна, 5-Б

Балаян Артур Степанович, 11-Б

Тихонов Іван Сергійович, 7-В

Южакова Тетяна Сергіївна, 7-В

Кербеньова Анастасія Михайлівна, 10-А

Коваленко Діана Свєтозарівна, 3-В

Семенкова Анастасія Олександрівна, 6-А

Лісна Єлизавета Володимирівна, 1-Б

Самусенко Віталій Ігорович, 5-Б

Ротманський Станіслав Данилович, 9-А

Устинова Катерина Максимівна, 3-А

Ваньков-Крамаренко Євгеній Романович, 2-Б

Ванькова-Крамаренко Марина Романівна, 1-Б 

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту