Середа, 2020-01-29, 2:50 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Заступники директора

Миропольцева Тамара Федорівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, Заслужений вчитель України.


Організовує на основі Статуту гімназії та законодавства України навчально-виховний процес в гімназії. Здійснює контроль та внутрішнє керівництво за роботою вчителів, якістю знань, успішністю, поведінкою учнів 7-11 класів. Організовує індивідуальне навчання учнів, здійснює контроль за станом викладання в 5-11 класах математики, інформатики, фізики, астрономії, хімії і біології, креслення, ЗВ та позакласної роботи з цих предметів. Бере участь у прогнозуванні, аналізі, плануванні роботи, атестації педагогів. Здійснює контроль за роботою вчителів 5-11 класів, за дотриманням правил внутрішнього розпорядку груп лікувальної фізкультури. Відповідає за організацію і проходження учнями гімназії ЗНО. Складає розклад уроків, консультацій, державної атестації, графік основних щорічних відпусток працівників гімназії, графік чергування учителів. Здійснює контроль за поточною успішністю, тематичною та підсумковою атестацією учнів, відповідністю їх знань та умінь вимогам державного освітнього стандарту. 


Баршак Вікторія Олександрівназаступник директора з навчально-виховної роботи.


Здійснює контроль за станом викладання музики, курсу «Основи безпеки життєдіяльності», основи здоров’я, трудового навчання та позакласною роботою з цих предметів, МСП, ІДО в 6 класах. Керує роботою бібліотеки. Відповідає за виконання правил безпеки життєдіяльності в гімназії та оформлення документів з безпеки життєдіяльності. Здійснює контроль та керує роботою 5-6 класів. Виконує обов’язки начальника штабу ЦО гімназії.


Бажан Інна Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи в гімназичних класах.


Керує науково-експериментальною роботою по розробці і впровадженню нової загальноосвітньої моделі гімназії. Організовує і керує методичною роботою в гімназії, роботою творчих груп; організовує методичну допомогу з молодими спеціалістами, сприяє їх творчому росту, організовує підвищення кваліфікації вчителів; регулює навчальне навантаження учнів, контролює стан ведення класних журналів, виконання навчальних програм, спецкурсів, спільно з керівниками м/о організовує розробку та апробацію планів і програм, впровадження нових методик, бере участь у плануванні роботи гімназії, складанні робочого навчального плану, підтримує зв'язки з вузами міста інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників; керує шкільним науковим товариством і підтримує зв'язки з Полтавським філіалом МАН; організовує конкурсний відбір учнів у знов створені гімназичні класи. 


Пікунова Вікторія Вікторівназаступник директора з виховної роботи.

Створює умови для реалізації учнів в різних видах творчості діяльності. Організовує роботу дитячих клубів, гуртків, секцій, об'єднань. Сприяє реалізації прав дитини та створення дитячих асоціацій, об'єднань. Надає методичну допомогу вчителям, класним керівникам, дитячим самодіяльним організаціям з позакласної та позашкільної роботи; організовує обмін досвідом класних керівників; заохочує позашкільні культурно-освітні заклади, сім'я та громадськість до здійснення позаурочної виховної роботи з учнями. Керує проведенням класними керівниками соціальних та психолого-діагностичних досліджень класних колективів.

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Новини
Друзі сайту